листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период јануари-март 2024 година


БИЛАНС НА УСПЕХ 01-03.2024.xlsx

Објавено на: 26.04.2024 14:09:48
Документ БР.: DOC_12294-25/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.