листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран посебен Биланс на успех за период 01.01-31.03.2024


FI REPLEK AD 01.01-31.03.2024- posebni.xls

Објавено на: 30.04.2024 08:30:37
Документ БР.: DOC_12294-53/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.