листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран и посебен Биланс на успех за период 01.01-31.03.2024


Образложение кон неревидираниот консолидиран и посебен Биланс на успех за период 31.03.2024.pdf

Објавено на: 30.04.2024 08:33:45
Документ БР.: DOC_10191-378/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации