листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01 - 31.03.2024

Вабтек МЗТ АД, Скопје


Wabtec MZT 31.03.2024 BU.xls

Објавено на: 30.04.2024 09:17:49
Документ БР.: DOC_12294-55/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.