листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Витаминка АД објавува ценовно чувствителни информации 


ИНФОРМАЦИЈА ЗА ВКУПЕН БРОЈ АКЦИИ И ВКУПЕН БРОЈ НА ГЛАСАЧКИ ПРАВА.pdf
Godisen izvestaj - interna revizija 2023.pdf
Izvestaj neizvrsni clenovi 2023 godina.pdf
Изјава за усогласеност со ККУ.pdf
Godisen izvestaj.pdf

Објавено на: 30.04.2024 15:00:22
Документ БР.: DOC_10191-399/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации