листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание

Вабтек МЗТ АД, Скопје


Јавен повик.pdf

Објавено на: 30.04.2024 14:08:22
Документ БР.: DOC_10109-77/2024
Урнек: Јавен повик за собрание