листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери

Вабтек МЗТ АД, Скопје


Предлог одлука за зделки со заинтересирана страна.pdf
Предлог одлука за реизбор на член на Одбор.pdf
Предлог одлука нов ГД.pdf
Предлог одлуки.pdf

Објавено на: 30.04.2024 14:08:22
Документ БР.: DOC_13285-112/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери