листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА АД-Скопје објавува:


ОКТА Тримесечно известување- функција на трошоци (прв квартал 2024).xls

Објавено на: 30.04.2024 14:15:22
Документ БР.: DOC_12294-72/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.