листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за ФАКОМ АД СКОПЈЕ за период од 01.01.2024-31.03.2024


3 Месечни известувања 2024- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 30.04.2024 14:18:22
Документ БР.: DOC_12294-79/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.