листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно глава VI од Правилата за котација објавуваме неревидиран биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2024

 


01.01-31.03.2024 MАКЕДОНИЈА ОСИГУРУВАЊЕ .xlsx

Објавено на: 30.04.2024 14:58:52
Документ БР.: DOC_12294-82/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.