листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава VI од Правилата за котација објавуваме Коментар на остварениот финансиски резултат за периодот 01.01.-31.03.2024

 


Други ценовно чуствителни информации 31.03.2024 .pdf

Објавено на: 30.04.2024 14:59:17
Документ БР.: DOC_10191-398/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации