листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

ОДЛУКА ЗА ОТКУП НА СОПСТВЕНИ АКЦИИ СОБРАНИЕ 11.05.2024


ОДЛУКАСА.pdf

Објавено на: 13.05.2024 08:53:50
Документ БР.: DOC_12291-12/2024
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции