листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех за период од 01.01.2024 до 31.03.2024 за Рик Силекс Ад, Кратово


01.01.2024-31.03.2024 СИЛЕКС АД Консолидирано.xls

Објавено на: 13.05.2024 14:10:48
Документ БР.: DOC_12294-98/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.