листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука донесена на Собрание на акционери 13.05.2024 година


1-3. Одлука за распределба на добивка за 2023.pdf

Објавено на: 13.05.2024 14:30:48
Документ БР.: DOC_12287-11/2024
Урнек: Распределба на добивка