листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Прашалник за примена на Кодексот за корпоративно управување.

 


Прашалник за ККУ на Берза _ Stopanska Banka AD Skopje _ заклучно со 31.12.2023.xls

Објавено на: 14.05.2024 09:53:35
Документ БР.: DOC_10191-420/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации