листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Одлука за отуѓување сопствени акции .pdf
Одлука за стекнување сопствени акции со откуп .pdf

Објавено на: 20.05.2024 09:00:40
Документ БР.: DOC_12291-14/2024
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции