листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај на БИМ АД Свети Николе за 2023 год.


годишен извештај за 2023 година на БИМ АД.pdf

Објавено на: 21.05.2024 08:50:49
Документ БР.: DOC_10191-435/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации