листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Доставуваме Јавен повик за Годишно собрание  на Градски Трговски Центар А.Д. Скопје 


Јавен повик за свикување на годишно собрание на акционери на ГТЦ А.Д. - Скопје.docx

Објавено на: 31.05.2024 14:19:16
Документ БР.: DOC_10109-107/2024
Урнек: Јавен повик за собрание