листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Извештај на независниот ревизор кој е составен дел на Предлог Одлуката за усвојување на Извештајот која е веќе прикачена во делот - Предлог-Одлуки за Собрание на акционери


Ревизорски извештај ГТЦ-2023.pdf

Објавено на: 14.06.2024 14:04:12
Документ БР.: DOC_13285-172/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери