листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Ја доставуваме Одлуката за покриванје на загуба од минати години (2023)


O. pokrivanje zaguba za 2023.PDF

Објавено на: 05.07.2024 14:04:25
Документ БР.: DOC_12287-36/2024
Урнек: Распределба на добивка